Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 545 T Kosiarka spalinowa z napędem

6340 011 3409
(0) opinii
2699,00 2999,00 10
2849,05 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Jednobiegowa, spalinowa kosiarka STIHL RM 545 T o szerokości koszenia 43 cm to doskonałe narzędzie do pielęgnacji średnich i dużych trawników. Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia uzyskanie równomiernej i pożądanej długości trawy.

Składany kosz na trawę o pojemności 60 litrów to praktyczne rozwiązanie, które oszczędza czas pracy dzięki rzadszej potrzebie opróżniania kosza. Dodatkowo, kosz wyposażony jest w zintegrowany wskaźnik zapełnienia, co ułatwia monitorowanie stanu koszenia.

Dbając o ergonomię i wygodę pracy, kosiarka posiada miękki, profilowany uchwyt z możliwością dostosowania odpowiedniej wysokości. To rozwiązania, które sprawiają, że korzystanie z narzędzia jest komfortowe nawet podczas dłuższych sesji koszenia.

Model RM 545 T może być łatwo przekształcony w urządzenie mulczujące za pomocą dostępnego dodatkowego wyposażenia. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać dodatkowe korzyści z pielęgnacji trawnika.

Podsumowując, kosiarka spalinowa STIHL RM 545 T to nie tylko efektywność, ale także wygoda, solidność i funkcjonalność, które sprawią, że pielęgnacja trawnika stanie się prostsza i bardziej satysfakcjonująca.

Wyposażenie standardowe:

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Uchwyt z regulacją wysokości
Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 300
Moc kW/KM2,6 kW / 3,5 KM
Pojemność skokowa cm³166
Napęd3,6 km/h
Ciężar kosiarki kg30
Szerokość koszenia cm43
Wysokość koszenia mm25-80
Regulacja wysokości koszenia7-fach (zentral)
Pojemność kosza l60
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)80
Poziom mocy akustycznej dB(A)94
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²5,3
Produkty powiązane
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm
234,00
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm

AMK 039 - zestaw do mulczowania

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 545 T Kosiarka spalinowa z napędem
RM 545 T Kosiarka spalinowa z napędem
Zapis do newslettera