Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

BG 56 Dmuchawa spalinowa

4241 011 1750
(0) opinii
1359,00 1549,00 12
1399,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Dmuchawa spalinowa STIHL BG 56 to niezawodne narzędzie, które umożliwia skuteczne utrzymanie czystości w ogrodzie i na powierzchniach użytkowych. Dzięki mocnemu silnikowi z łatwym rozruchem oraz ergonomicznemu designowi, praca staje się łatwa i efektywna.

Model BG 56 charakteryzuje się kompaktową budową, co sprawia, że jest łatwa do manewrowania, a jednocześnie posiada wystarczającą moc do usuwania liści, trawy i innych odpadków. Ergonomiczny uchwyt oraz zrównoważony rozkład ciężaru zapewniają wygodę podczas dłuższej pracy.

Dmuchawa jest również wyjątkowo prosta w obsłudze. Intuicyjne sterowanie pozwala na szybkie dostosowanie mocy dmuchawy do konkretnej pracy. Duży zbiornik paliwa eliminuje konieczność częstego tankowania, co zwiększa wydajność pracy.

Urządzenie cechuje się niskim poziomem hałasu, co przekłada się na komfort pracy zarówno dla użytkownika, jak i otoczenia. Dzięki solidnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom używanym do produkcji, dmuchawa spalinowa STIHL BG 56 to nie tylko skuteczne, ale także trwałe narzędzie, gotowe sprostać wymaganiom każdego ogrodnika.


Silnik STIHL 2-MIX
Silnik dwusuwowy w technologi 2-MIX przekonuje znakomitą mocą i wysokim momentem obrotowym. Pomimo wysokiej mocy, silnik emituje nieiwelką ilość szkodliwych substancji i spełnia tym samym surowe normy emisji spalin EU II.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)


Obsługa jednoręczna
Elementy sterowania silnikiem zostały zintegrowane w uchwycie. Ergonomiczny uchwyt z elementami sterowania znajduje się dokładnie nad środkową częścią obudowy. Obsługa urządzeń jest prosta i komfortowa, ponieważ dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Urządzenia mogą być noszone, w zależności od upodobań, po prawej lub po lewej stronie.


Ręczna pompa paliwowa
Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Silnik spalinowy2-MIX
Pojemność skokowa cm³27,2
Siła nadmuchu N13
Max. prędk. powietrza z dyszą okr. m/s71
Ciężar kg4,1
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)90
Poziom mocy akustycznej dB(A)104
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²8
Produkty powiązane
Olej do silników 2-suwowych HP Super
Olej do silników 2-suwowych HP Super
12,50
Olej do silników 2-suwowych HP Super

Doskonałe właściwości smarne i wyjątkowo czyste spalanie

Olej do silników 2-suwowych HP
Olej do silników 2-suwowych HP
10,50
Olej do silników 2-suwowych HP

Doskonałe właściwości smarne

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BG 56 Dmuchawa spalinowa
BG 56 Dmuchawa spalinowa
Zapis do newslettera