Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

BG 86 Dmuchawa spalinowa

4241 011 1753
(1) opinii
1649,00 1849,00 11
1849,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Dmuchawa spalinowa STIHL BG 86 to wydajne narzędzie, idealne do skutecznego usuwania liści na dużych powierzchniach. Wyposażona w silnik wysokiej wydajności, narzędzie oferuje nie tylko siłę, ale także komfort w użytkowaniu.

Dzięki ergonomicznemu designowi oraz systemowi antywibracyjnemu STIHL, praca staje się łatwa i przyjemna, nawet podczas dłuższych sesji. Filtr HD2 umożliwia zastosowanie dmuchawy w warunkach dużego zapylenia, co zwiększa jej wszechstronność.

Dysza okrągła i dysza płaska pozwalają dostosować narzędzie do różnych zadań, gwarantując skuteczne oczyszczanie każdej powierzchni. Dodatkowo, system STIHL ElastoStart oraz innowacyjny silnik 2-MIX sprawiają, że uruchamianie i obsługa dmuchawy są łatwe i przyjemne.

Funkcje dodatkowe, takie jak blokada dźwigni gazu przyciskiem Stop, dodają wygody w korzystaniu z narzędzia. Dmuchawa STIHL BG 86 to nie tylko efektywny sprzęt do ogrodowych prac czystości, ale także wyraz wysokiej jakości i solidności, charakterystycznej dla marki STIHL.


Silnik STIHL 2-MIX
Silnik dwusuwowy w technologi 2-MIX przekonuje znakomitą mocą i wysokim momentem obrotowym. Pomimo wysokiej mocy, silnik emituje nieiwelką ilość szkodliwych substancji i spełnia tym samym surowe normy emisji spalin EU II.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)


System antywibracyjny STIHL
System antywibracyjny redukuje przenoszenie wibracji do minimum i zapewnia duży komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)


Ręczna pompa paliwowa
Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.


STIHL ElastoStart
Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.


Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stop
Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Odblokowanie następuje poprzez naciśnięcie przycisku stop za pomocą kciuka. Urządzenie jest automatycznie ponownie gotowe do pracy.
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Silnik spalinowy2-MIX
Pojemność skokowa cm³27,2
Siła nadmuchu N15
Max. prędk. powietrza z dyszą okr. m/s89
Ciężar kg4,4
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)90
Poziom mocy akustycznej dB(A)104
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²2,5
Produkty powiązane
Olej do silników 2-suwowych HP Super
Olej do silników 2-suwowych HP Super
12,50
Olej do silników 2-suwowych HP Super

Doskonałe właściwości smarne i wyjątkowo czyste spalanie

Olej do silników 2-suwowych HP
Olej do silników 2-suwowych HP
10,50
Olej do silników 2-suwowych HP

Doskonałe właściwości smarne

Opinie
Fajny sprzęt, sprzedawca super- doradził i wytłumaczył. Tylko kurier troszkę nieprzyjemny.
Rocy Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 17 października 2023
Odpowiedź sklepu: Dziękujemy za Twoją opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszego sprzętu i obsługi. Niestety, chcielibyśmy podkreślić, że nie mamy wpływu na zachowanie kuriera. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BG 86 Dmuchawa spalinowa
BG 86 Dmuchawa spalinowa
Zapis do newslettera