Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

BGA 45 Dmuchawa akumulatorowa

4513 011 5901
(1) opinii
539,00 589,00 8
589,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 45 to kompaktowe i poręczne narzędzie, idealne do szybkiego usuwania liści na mniejszych powierzchniach w ogrodzie. Dzięki lekkości i ergonomicznemu designowi, praca staje się łatwa i wygodna.

Urządzenie jest wyposażone w okrągłą dyszę, zapewniającą skuteczne usuwanie liści z trudno dostępnych miejsc. Zintegrowany akumulator z wskaźnikiem naładowania umożliwia sprawne monitorowanie poziomu energii, a uchwyt do montażu naściennego z funkcją ładowania ułatwia przechowywanie i jednoczesne ładowanie akumulatora.

Czas ładowania akumulatora wynosi 210 minut (80%) lub 300 minut (100%). Dmuchawa STIHL BGA 45 to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wydajnego, mobilnego i łatwego w obsłudze narzędzia do codziennych prac ogrodowych.Kluczyk aktywujący
Praca urządzeniem jest możliwa tylko za pomocą klucza aktywacyjnego. Wyjęty kluczyk zabezpiecza urządzenie przed przypadkowym uruchomieniem, wyłączając dopływ prądu. Urządzenie można dzięki temu również bezpiecznie magazynować i transportować.


Kompaktowa i ergonomiczna
Zintegrowany akumulator jest doskonale zbalansowany. Dmuchawa BGA bardzo dobrze leży w dłoni. Smukła budowa umożliwia szeroki zakres ruchu.

Wskaźnik naładowania
W każdym momencie można sprawdzić pozostały czas pracy i naładowania przez naciśnięcie przycisku. Cztery okienka LED świecą lub migają na zielono względnie czerwono pokazując stopień naładowania.


Miękki uchwyt
Dzięki podwójnemu zabezpieczeniu i miękkiemu uchwytowi z włącznikiem i jego blokadą użytkownik posiada pełną kontrolę nad dmuchawą.


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Rodzaj akumulatora / system akumulatorowylitowo-jonowy / system AI
Napięcie znamionowe V18
Siła nadmuchu N5
Max. prędk. powietrza z dyszą okr. m/s44
Ciężar kg2,2
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)76
Poziom mocy akustycznej dB(A)87
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²3,2
Opinie
Mała, poręczna dmuchawa akumulatorowa. Szybka dostawa kurierem. Wszystko jest ok. Polecam sprzedawcę!
Antoni S. Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 21 stycznia 2024
Odpowiedź sklepu: Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z dmuchawy akumulatorowej BGA 45. Szybka dostawa kurierem oraz zadowolenie z produktu to dla nas priorytet. Dziękujemy za rekomendację!
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

BGA 45 Dmuchawa akumulatorowa
BGA 45 Dmuchawa akumulatorowa
Zapis do newslettera