Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

GHE 140 L Rozdrabniacz elektryczny

6013 011 1130
(0) opinii
1599,00 1699,00 6
1699,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kompaktowy rozdrabniacz elektryczny GHE 140 L to doskonałe rozwiązanie dla miłośników ogrodów, poszukujących efektywnego narzędzia do utylizacji gałęzi o średniej grubości. Wyposażony w silnik o znacznej mocy, ten model Stihl zapewnia szybkie i skuteczne przetwarzanie ogrodowych odpadów, pozostawiając porządek w Twoim ogrodzie.

Innowacyjny otwór zasypowy w kształcie koniczyny ułatwia dodawanie materiału, a zintegrowany pojemnik na zrębki sprawia, że usuwanie odpadów staje się czyste i wygodne. Cichy, wolnobieżny wał to kolejna zaleta GHE 140 L, zapewniająca komfort użytkowania bez nadmiernego hałasu, co pozwala na pracę w dowolnym czasie.

Dodatkowym atutem tego rozdrabniacza jest możliwość składania, co sprawia, że jest niezwykle praktyczny i łatwy do przechowywania. Mimo kompaktowych wymiarów, Stihl GHE 140 L oferuje imponującą wydajność, stawiając na funkcjonalność i oszczędność miejsca.

Wprowadź do swojego ogrodu nie tylko porządek, ale również efektywność dzięki rozdrabniaczowi GHE 140 L. Stihl niezmiennie gwarantuje profesjonalną jakość, a ten model to doskonałe połączenie solidności, praktyczności i innowacyjnych rozwiązań. Odkryj, jak łatwo dbać o swój ogród z pomocą rozdrabniacza elektrycznego Stihl.

Wyposażenie standardowe:

Zintegrowany pojemnik

Przejrzysty zintegrowany pojemnik na rozdrobniony materiał. Pojemność 60 litrów. Praktyczne, zagłębione uchwyty. Ze względów bezpieczeństwa rozdrabniacz ogrodowy STIHL nie działa, dopóki pojemnik nie zostanie prawidłowo umieszczony w urządzeniu. (Zdj. poglądowe)


Otwór w kształcie czterolistnej koniczyny
Otwór w kształcie czterolistnej koniczyny ułatwia wprowadzanie gałęzi do urządzenia i zapewnia bezpieczną pracę z rozdrabniaczem. (Zdj.poglądowe)


System składania
Dzięki przemyślanemu systemowi składania rozdrabniacz elektryczny STIHL może zostać schowany w zintegrowanym pojemniku w zaledwie kilku prostych ruchach. Dzięki temu urządzenie może być przechowywane w sposób bezpieczny i oszczędzający cenne miejsce.


Wał tnący
Solidny, wolno działający wał tnący. Wał pracuje wydajnie i cicho przy zaledwie 40 obrotach na minutę . W przypadku zakleszczenia się gałęzi, urządzenie automatycznie odblokowuje rozdrabniany materiał.


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Moc znamionowa W2500
Napięcie znamionowe V220-230
Ciężar nożyc kg
Maks. śr. gałęzi mmdo 40
Ciężar rozdrabniacza kg24
Rob. prędk. obrot. U/min40
Poziom mocy akustycznej dB(A) 93
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

GHE 140 L Rozdrabniacz elektryczny
GHE 140 L Rozdrabniacz elektryczny
Zapis do newslettera