Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

GHE 250 S Rozdrabniacz elektryczny

6008 011 1140
(0) opinii
1949,00 2099,00 7
2099,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Rozdrabniacz ogrodowy STIHL GHE 250 S to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących efektywnie rozdrabniać gałęzie o średnicy do 35 mm. Zalecany do regularnego użytku przy średnich ilościach odpadów ogrodowych. Rozdrobniony materiał roślinny stanowi wartościowy kompost, będący naturalnym nawozem, lub może być wykorzystany do ściółkowania.

Urządzenie wyposażono w włącznik chroniony folią, co zapewnia bezpieczeństwo podczas pracy. Tłumiony akustycznie lej wsadowy oraz tarcza noża typu sandwich gwarantują komfortową i cichą pracę. Opatentowany mechanizm tnący Multi-Cut 150 zapewnia precyzyjne rozdrabnianie nawet większych gałęzi.

Rozdrabniacz GHE 250 S w łatwy sposób przemieszcza się po trudnym terenie dzięki kółkom transportowym. Mobilność tego modelu sprawia, że jest wygodny w obsłudze nawet w warunkach ogrodowych. Dla tych, którzy cenią sobie praktyczne rozwiązania i chcą dbać o środowisko, rozdrabniacz STIHL GHE 250 S stanowi idealny wybór.


Wytłumiony akustycznie lej wsadowy
Duży lej wsadowy ułatwia wkładanie materiału do rozdrabniacza STIHL. Dzięki wytłumionemu lejowi modele te są zalecane do pracy w miejscach, w których jest wymagana cicha praca. (Zdj. poglądowe)


Elektromechaniczny wyłącznik bezpieczeństwa
Odkręcenie śrub zabezpieczających powoduje uruchomienie wyłącznika bezpieczeństwa. Chroni on przed automatycznym uruchomieniem urządzenia po przywróceniu dopływu prądu, np. po konserwacji urządzenia lub wymianie noża. (Zdj. poglądowe)


Zespół tnący Multi-Cut 150
Wytłumiona akustycznie tarcza typu "sandwich" z dwustronnymi nożami tnącymi Multi-Cut 150, nożami rozrywającymi i nożami wstępnego rozdrabniania.


Foliowany wodoodporny włącznik
Obudowa rozdrabniacza STIHL wyposażona jest we włącznik z przyciskami chronionymi folią i kontrolką pracy, co upraszcza obsługę i zwiększa komfort pracy.


Zespół tnący o budowie typu sandwich
Optymalnie rozdrabnia materiał przy zachowaniu niskiego poziomu wibracji. Dodatkowe noże łopatkowe i rozrywające zapewniają lepsze rozdrabnianie materiału (Zdj. poglądowe)


Szeroki rozstaw kół
Szeroki rozstaw kół zapewnia stabilną pozycję rozdrabniacza podczas pracy oraz ułatwia jego przemieszczanie. (Zdj.poglądowe)
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 📢📦 Iinformujemy, że z uwagi na dużą ilość zamówień w sezonie, uruchomiliśmy pracę na 2 zmiany. Dzięki temu Wasze zamówienia są przygotowywane do wysyłki niemal natychmiast po złożeniu!
📱🚚

Dane techniczne
Moc znamionowa W2500
Napięcie znamionowe V230
Ciężar nożyc kg
Maks. śr. gałęzi mmdo 35
Ciężar rozdrabniacza kg26
Rob. prędk. obrot. U/min2800
Poziom mocy akustycznej dB(A)100
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

GHE 250 S Rozdrabniacz elektryczny
GHE 250 S Rozdrabniacz elektryczny
Zapis do newslettera