Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

GHE 260 S Rozdrabniacz elektryczny

6008 011 1150
(0) opinii
2099,00 2299,00 9
2299,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Rozdrabniacz ogrodowy Stihl GHE 260 S to wydajne narzędzie, które skutecznie radzi sobie z różnorodnymi odpadami ogrodowymi. Dzięki możliwości rozdrabniania gałęzi o średnicy do 40 mm, jest idealny do przetwarzania większych ilości odpadów.

Urządzenie wyposażono w włącznik chroniony folią, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowym atutem jest tłumiony akustycznie lej wsadowy, który minimalizuje hałas podczas pracy. Tarcza noża typu sandwich gwarantuje efektywne cięcie nawet twardszych odpadów roślinnych.

Innowacyjny mechanizm tnący Multi-Cut 150 to opatentowane rozwiązanie, które zapewnia precyzyjne i skuteczne rozdrabnianie. Dzięki niemu rozdrabniacz Stihl oferuje niezawodność w każdych warunkach.

Kółka transportowe ułatwiają przemieszczanie urządzenia po ogrodzie, zapewniając mobilność i wygodę obsługi. Kompaktowe wymiary oraz możliwość składania sprawiają, że rozdrabniacz GHE 260 S łatwo przechować i transportować.

Podsumowując, rozdrabniacz ogrodowy Stihl GHE 260 S to doskonałe narzędzie dla miłośników ogrodnictwa, którzy cenią sobie efektywność, bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dzięki Stihl, prace w ogrodzie stają się łatwiejsze i bardziej satysfakcjonujące.


Wytłumiony akustycznie lej wsadowy
Duży lej wsadowy ułatwia wkładanie materiału do rozdrabniacza STIHL. Dzięki wytłumionemu lejowi modele te są zalecane do pracy w miejscach, w których jest wymagana cicha praca. (Zdj. poglądowe)


Elektromechaniczny wyłącznik bezpieczeństwa
Odkręcenie śrub zabezpieczających powoduje uruchomienie wyłącznika bezpieczeństwa. Chroni on przed automatycznym uruchomieniem urządzenia po przywróceniu dopływu prądu, np. po konserwacji urządzenia lub wymianie noża. (Zdj. poglądowe)


Zespół tnący Multi-Cut 150
Wytłumiona akustycznie tarcza typu "sandwich" z dwustronnymi nożami tnącymi Multi-Cut 150, nożami rozrywającymi i nożami wstępnego rozdrabniania.


Foliowany wodoodporny włącznik
Obudowa rozdrabniacza STIHL wyposażona jest we włącznik z przyciskami chronionymi folią i kontrolką pracy, co upraszcza obsługę i zwiększa komfort pracy.


Zespół tnący o budowie typu sandwich
Optymalnie rozdrabnia materiał przy zachowaniu niskiego poziomu wibracji. Dodatkowe noże łopatkowe i rozrywające zapewniają lepsze rozdrabnianie materiału (Zdj. poglądowe)


Szeroki rozstaw kół
Szeroki rozstaw kół zapewnia stabilną pozycję rozdrabniacza podczas pracy oraz ułatwia jego przemieszczanie. (Zdj.poglądowe)
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Moc znamionowa W2 900
Napięcie znamionowe V400
Ciężar nożyc kg
Maks. śr. gałęzi mmdo 40
Ciężar rozdrabniacza kg27
Rob. prędk. obrot. U/min2.780
Poziom mocy akustycznej dB(A)101
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

GHE 260 S Rozdrabniacz elektryczny
GHE 260 S Rozdrabniacz elektryczny
Zapis do newslettera