Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

Okulary ochronne FUNCTION SLIM

0000 884 0377
(0) opinii
45,00 52,00 13
52,00 zł
Wybrana wersja:
wybierz
  • Przeźroczyste
  • Przyciemniane
Opis produktu
Okulary ochronne STIHL FUNCTION Slim są przeznaczone zarówno dla profesjonalistów jak i użytkowników prywatnych, m.in. do prac w ogrodnictwie i architekturze krajobrazu. Posiadają lekkie zaokrąglenie szybek i tym samym to jeden z powodów, dla których spełniają wymagania klasy zabezpieczenia przed odpryskami ciał stałych F (45 m/s). Są lekkie i mają elastyczne zauszniki, dlatego nawet dłuższa praca jest przyjemna. Zauszniki okularów STIHL FUNCTION Slim są lekko wygięte i dzięki temu zahaczają się na głowie, nie uciskając ucha. Można je również zablokować w pozycji roboczej. Zapobiega to niezamierzonemu złożeniu się okularów i umożliwia zakładanie jedną ręką. Dzięki płaskim zausznikom okulary można nosić również pod nausznikami ochronnymi. Posiadają powłokę zapobiegającą zadrapaniom. Okulary STIHL FUNCTION Slim są trwałe i zapewniają dobrą widoczność. Ponadto, dzięki swojej budowie nadają się również do codziennego użytku, mogą być używane w czasie wolnym, np. podczas uprawiania sportu.

Okulary ochronne FUNCTION Slim posiadają 100 % ochrony przed promieniowaniem UV i są dostępne w dwóch wersjach:Przezroczystej (00008840377): do prac przy złej widoczności
Przyciemnianej (00008840378): do prac przy mocnym nasłonecznieniuInne parametry:Klasa zabezpieczenia przed odpryskami: F (45 m/s)
Wymogi bezpieczeństwa: EN 166


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

Okulary ochronne FUNCTION SLIM
Okulary ochronne FUNCTION SLIM
Zapis do newslettera