Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 448 VC Kosiarka spalinowa z napędem Vario

6358 011 3453
(0) opinii
2499,00 2749,00 9
2749,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 VC oferuje niezwykły komfort pracy dzięki zastosowaniu napędu Vario. Płynna regulacja prędkości, bez ingerencji w obroty silnika, sprawia, że praca staje się prostsza i bardziej wygodna. Doskonale sprawdza się na średnich trawnikach.

Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia precyzyjne dostosowanie długości trawy do własnych preferencji. Kosiarka jest elastyczna i dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Wyposażona w kosz na trawę o pojemności 55 litrów, kosiarka ułatwia pracę dzięki prostemu otwieraniu i opróżnianiu kosza. To praktyczne rozwiązanie, które minimalizuje konieczność częstego zatrzymywania się w trakcie koszenia.

Dodatkowo, kosiarka RM 448 VC może być łatwo przekształcona w kosiarkę mulczującą za pomocą specjalnego wyposażenia dodatkowego. To elastyczne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać dodatkowe korzyści z pielęgnacji trawnika.

Składany uchwyt i kosz na trawę umożliwiają optymalizację miejsca podczas transportu i przechowywania, co sprawia, że kosiarka jest wygodna zarówno w użyciu, jak i przechowywaniu.

Wyposażenie standardowe:

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Pojedynczy uchwyt kierujący
Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Napęd Vario
Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Funkcja mulczowania
Jeśli zdemontowany zostanie kosz na trawę, a zamontowana przysłona do mulczowania, to kosiarka może pracować w trybie mulczowania. Skoszona trawa jest w tym przypadku dokładnie rozdrabniana i równomiernie rozrzucana po trawniku, co likwiduje konieczność opróżniania kosza. Takie rozwiązanie gwarantuje oszczędność czasu, a trawnik odzyskuje substancje odżywcze i wilgoć.


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 300
Moc kW/KM2,6 kW / 3,5 KM
Pojemność skokowa cm³166
Napęd2,4 - 4,6 km/h
Ciężar kosiarki kg29
Szerokość koszenia cm46
Wysokość koszenia mm25-75
Regulacja wysokości koszenia6-fach (zentral)
Pojemność kosza l55
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)83
Poziom mocy akustycznej dB(A)96
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²4,4
Produkty powiązane
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 448 VC Kosiarka spalinowa z napędem Vario
RM 448 VC Kosiarka spalinowa z napędem Vario
Zapis do newslettera