Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 650 T Kosiarka spalinowa z napędem

6364 011 3441
(2) opinii
3399,00 3749,00 9
3749,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka spalinowa o dużej mocy i szerokości koszenia 48 cm, stworzona z myślą o większych trawnikach. Wyposażona w nóż wielofunkcyjny umożliwiający koszenie, zbieranie i mulczowanie trawy. Centralna regulacja wysokości koszenia pozwala dostosować długość trawy do własnych preferencji.

Komfortowa obsługa zapewniona jest dzięki pojedynczemu uchwytowi kierującemu z bardzo miękkim uchwytem oraz 1-biegowemu napędowi kół, co umożliwia wygodną i efektywną pracę na obszarze większym trawnika.

Składany kosz na trawę o pojemności 70 litrów z wskaźnikiem napełnienia to praktyczne rozwiązanie, które minimalizuje konieczność częstego opróżniania kosza. Dzięki temu można skoncentrować się na pracy, zminimalizowawszy przestoje.

Podsumowując, kosiarka spalinowa o dużej mocy STIHL z szerokością koszenia 48 cm to solidne narzędzie do efektywnej pielęgnacji większych trawników, zapewniające komfort obsługi i praktyczność podczas pracy.

Wyposażenie standardowe

Funkcja mulczowania
Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć. (Zdj. poglądowe)


Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki. (Zdj. poglądowe)

Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Obudowa aluminiowa
Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd. (Zdj. poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Pojedynczy uchwyt kierujący
Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Silnik spalinowyKohler XT775 OHV SC
Moc kW/KM2,6 kW / 3,5 KM
Pojemność skokowa cm³173
Napęd3,5 km/h
Ciężar kosiarki kg45
Szerokość koszenia cm48
Wysokość koszenia mm25-85
Regulacja wysokości koszenia7-fach (zentral)
Pojemność kosza l70
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)81
Poziom mocy akustycznej dB(A)96
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²3,8
Produkty powiązane
ACK 050 - nóż łopatkowy, szer. 48 cm
ACK 050 - nóż łopatkowy, szer. 48 cm
189,00
ACK 050 - nóż łopatkowy, szer. 48 cm

szer. kosz.: 48 cm, do modeli serii 6

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Opinie
Sprzęt STIHL spełnia wszystkie oczekiwania - absolutna satysfakcja z zakupu.
Mateusz Karolak Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 28 marca 2024
Odpowiedź sklepu: Cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupu! Zapraszamy ponownie.
Kosiarka petarda , dzięki za pomoc w wyborze ! świetny kontakt ze sprzedającym. Polecam
Romek Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 05 września 2023
Odpowiedź sklepu: Dziękujemy za Twój zakup kosiarki RM 650 T w naszym sklepie Stihl online! Cieszymy się, że mogliśmy pomóc. Do zobaczenia ponownie!
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 650 T Kosiarka spalinowa z napędem
RM 650 T Kosiarka spalinowa z napędem
Zapis do newslettera