Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RME 235 Kosiarka elektryczna

6311 011 2410
(0) opinii
689,00
Oblicz ratę
Opis produktu
Jeśli szukasz zwrotnego i lekkiego narzędzia do pielęgnacji trawników na niewielkich powierzchniach, kosiarka elektryczna STIHL RME 235 to idealny wybór. Prosta, ale solidna konstrukcja sprawia, że pielęgnacja trawników o powierzchni do 300 m² staje się niezwykle łatwa. Centralna regulacja wysokości koszenia, dostępna w 5 stopniach w zakresie od 25 do 65 mm, pozwala uzyskać optymalną długość trawy.

Pojemny kosz na trawę o pojemności 30 litrów z zintegrowanym wskaźnikiem poziomu zapełnienia umożliwia skuteczne zbieranie skoszonej trawy bez konieczności częstego opróżniania kosza. To praktyczne rozwiązanie, które zwiększa wydajność pracy.

Kompaktowe wymiary, wąska szerokość koszenia (33 cm) i niewielka waga (13 kg) sprawiają, że kosiarka jest bardzo zwrotna i łatwa do manewrowania wokół krzewów i grządek. Składany uchwyt pozwala zaoszczędzić miejsce podczas transportu i przechowywania urządzenia, co czyni je jeszcze bardziej praktycznym.

Podsumowując, kosiarka elektryczna STIHL RME 235 to efektywne, łatwe w obsłudze i kompaktowe narzędzie, idealne do pielęgnacji małych trawników.


Wyposażenie standardowe:

Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Optymalna budowa noża
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania. (Zdj.poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


Uchwyt transportowy
Zintegrowany z obudową uchwyt nośny. Umożliwia łatwy załadunek sprzętu i przenoszenie


Zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego
Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego. (Zdj. poglądowe)
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Moc znamionowa W1200
Napięcie znamionowe V230
Napęd brak napędu
Max. powierzchnia trawnika - m2do 300 m2
Ciężar kosiarki kg13
Szerokość koszenia cm33
Wysokość koszenia mm25-65
Regulacja wysokości koszenia5-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza l30
Rob. prędk. obr. U/min3.200
Poziom mocy akustycznej dB(A)93
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RME 235 Kosiarka elektryczna
RME 235 Kosiarka elektryczna
Zapis do newslettera