Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RME 339 C Kosiarka elektryczna

6320 011 2415
(0) opinii
1399,00
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka STIHL RME 339 C to doskonałe narzędzie do pielęgnacji małych trawników. Z szerokością koszenia wynoszącą 37 cm i regulowanym pojedynczym uchwytem kierującym jest wygodna i łatwa w obsłudze. Składany uchwyt ułatwia dostęp do 40-litrowego kosza na trawę oraz oszczędza miejsce podczas przechowywania i transportu.

Zintegrowane uchwyty transportowe oraz zaczep przewodu elektrycznego zabezpieczają przed zerwaniem kabla zasilania, zapewniając bezpieczne korzystanie z urządzenia. Centralna regulacja wysokości koszenia, dostępna w różnych stopniach od 25 do 80 mm, pozwala dostosować wysokość trawnika do własnych preferencji.

Składany uchwyt ułatwia dostęp do 40-litrowego kosza na trawę, a zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego chroni przed zerwaniem kabla zasilania. To praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie dla użytkowników, którzy zalewają swojemu trawnikowi dodatkowe składniki odżywcze i wilgoć, przekształcając kosiarkę w model mulczujący za pomocą specjalnego wyposażenia dodatkowego.

Wyposażenie standardowe:

Pojedynczy uchwyt kierujący
Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.Optymalna budowa noża
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania. (Zdj.poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


Obudowa z polimeru

Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


Uchwyt transportowy
Zintegrowany z obudową uchwyt nośny. Umożliwia łatwy załadunek sprzętu i przenoszenie


Zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego
Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego. (Zdj. poglądowe)


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Moc znamionowa W1200
Napięcie znamionowe V230
Napędbrak napędu
Max. powierzchnia trawnika - m2do 500 m2
Ciężar kosiarki kg14
Szerokość koszenia cm37
Wysokość koszenia mm30-70
Regulacja wysokości koszenia5-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza l40
Rob. prędk. obr. U/min3.200
Poziom mocy akustycznej dB(A)93
Produkty powiązane
AMK 039 - zestaw do mulczowania, szer. 37 cm
AMK 039 - zestaw do mulczowania, szer. 37 cm
199,00
AMK 039 - zestaw do mulczowania, szer. 37 cm

AMK 039 - zestaw do mulczowania

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RME 339 C Kosiarka elektryczna
RME 339 C Kosiarka elektryczna
Zapis do newslettera