Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RME 339 Kosiarka elektryczna

6320 011 2405
(0) opinii
1029,00 1149,00 10
1149,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka elektryczna STIHL RME 339 to doskonałe narzędzie do pracy na trawnikach o powierzchni do 500 m². Z szerokością koszenia wynoszącą 37 cm sprawdza się doskonale na mniejszych obszarach. Zintegrowany zaczep kabla elektrycznego gwarantuje solidne zamocowanie przedłużacza do włącznika i gniazdka elektrycznego.

Centralna regulacja wysokości koszenia, dostępna w pięciu stopniach w zakresie od 25 do 80 mm, umożliwia precyzyjne cięcie trawnika, dostosowane do własnych preferencji. Zintegrowany kosz na trawę o pojemności 40 litrów z wskaźnikiem poziomu zapełnienia ułatwia pracę, eliminując konieczność częstego opróżniania kosza.

Składany uchwyt to praktyczne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce podczas przechowywania urządzenia. Wytrzymała obudowa z tworzyw sztucznych chroni kosiarkę przed uszkodzeniami mechanicznymi, gwarantując jej trwałość.

Dodatkowo, kosiarkę RME 339 można łatwo przekształcić w kosiarkę mulczującą za pomocą specjalnego wyposażenia dodatkowego. To elastyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą dostarczyć dodatkowe składniki odżywcze i wilgoć swojemu trawnikowi.

Wyposażenie standardowe:

Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Optymalna budowa noża
Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika oraz dobre właściwości koszenia i zbierania. (Zdj.poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia w kilku stopniach umożliwia szybkie i proste dopasowanie wysokości cięcia do stanu trawnika.


Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki STIHL można szybko i wygodnie transportować. Oszczędza się w ten sposób cenne miejsce.


Uchwyt transportowy
Zintegrowany z obudową uchwyt nośny. Umożliwia łatwy załadunek sprzętu i przenoszenie


Zintegrowany zaczep przewodu elektrycznego
Zintegrowane zabezpieczenie kosiarek elektrycznych STIHL zapewnia, że przedłużacz jest solidnie zamocowany do zespołu włącznika i gniazdka elektrycznego. (Zdj. poglądowe)


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Moc znamionowa W1200
Napięcie znamionowe V230
Napędbrak napędu
Max. powierzchnia trawnika - m2do 500 m2
Ciężar kosiarki kg14
Szerokość koszenia cm37
Wysokość koszenia mm30-70
Regulacja wysokości koszenia5-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza l40
Rob. prędk. obr. U/min3.200
Poziom mocy akustycznej dB(A)93
Produkty powiązane
AMK 039 - zestaw do mulczowania, szer. 37 cm
AMK 039 - zestaw do mulczowania, szer. 37 cm
199,00
AMK 039 - zestaw do mulczowania, szer. 37 cm

AMK 039 - zestaw do mulczowania

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RME 339 Kosiarka elektryczna
RME 339 Kosiarka elektryczna
Zapis do newslettera