Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RT 4082 Traktor ogrodowy

6140 200 0005
(0) opinii
13140,00 14990,00 12
13491,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Traktor ogrodowy STIHL RT 4082 to kompaktowe i zwrotne narzędzie idealne do precyzyjnej pielęgnacji trawników o powierzchni do 4000 m². Jego cechy zapewniają pełną kontrolę podczas pracy w ogrodach, nawet z licznymi przeszkodami.

Mniejszy promień skrętu oraz szerokie pole widzenia umożliwiają efektywną pracę wśród drzew, krzewów i kwietników. Fotel kierowcy jest przesuwany bez użycia narzędzi, co pozwala dostosować go do indywidualnych preferencji, zapewniając maksymalny komfort pracy.

Jednopedałowy napęd kół ułatwia regulację prędkości jazdy, umożliwiając jednoczesne wybieranie biegu do przodu i do tyłu. Elektromagnetyczne sprzęgło noża pozwala na swobodne włączanie i wyłączanie noży zespołu tnącego z kokpitu na panelu obsługi.

Duży kosz na trawę wykonany z tworzywa sztucznego o pojemności umożliwia łatwe opróżnianie dzięki specjalnemu uchwytowi, co eliminuje potrzebę schodzenia z fotela kierowcy. System zbierania trawy efektywnie wychwytuje trawę na krawędzi koszenia.

Traktor ogrodowy STIHL RT 4082 może zostać doposażony w zestaw mulczujący, który rozdrabnia skoszoną trawę, pozwalając jej stać się naturalnym nawozem dla trawnika. To kompleksowe narzędzie, które łączy w sobie zwrotność, precyzję i wygodę użytkowania, sprawiając, że pielęgnacja trawnika staje się łatwa i przyjemna.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:

Szerokie opony
Duże, szerokie opony chronią trawnik i zapewniają stabilność jazdy traktora ogrodowego STIHL. Opony nie powodują uszkodzenia trawy i prawie nie pozostawiają śladów. (Zdj. poglądowe)


Hak holowniczy
Zintegrowany hak holowniczy pozwala na łatwe mocowanie przydatnego osprzętu, takiego jak wygodna przyczepa APU 300, która może być używana także jako taczka. (Zdj. poglądowe)


Regulacja wysokości koszenia
Dźwignia regulacji wysokości koszenia znajduje się bezpośrednio obok fotela kierowcy. Umożliwia płynne, indywidualne dostosowanie wysokości koszenia do aktualnych potrzeb w zakresie 1-8. (Zdj. poglądowe)


Solidna rama
Solidna konstrukcja ramy zapewnia wystarczającą stabilność i komfort jazdy. Zwarta konstrukcja traktora ogrodowego STIHL sprawdza się także w pracy z osprzętem, takim jak zestaw do odśnieżania. (Zdj. poglądowe)


Komfortowy fotel
Możliwości regulacji wysokości pozycji komfortowego, amortyzowanego fotela przez osobę kierującą, bez potrzeby użycia narzędzi. W ten sposób możliwa jest indywidualna adaptacja fotela do preferencji kierowcy. (Zdj. poglądowe)


Nisko położony próg
Ułatwione wejście i zejście z traktora dzięki obniżonemu progowi wejścia na fotel kierowcy. Traktory ogrodowe STIHL wyróżniają się także dużą ilością miejsca na nogi. (Zdj. poglądowe)


System zbierania trawy
System zbierania trawy po obu stronach zespołu tnącego wychwytuje także trawę znajdującą się na krawędzi pasa koszenia i doprowadza ją do noży. Umożliwia to bardzo precyzyjne koszenie narożników i krawędzi o małej szerokości. (Zdj. poglądowe)


Kosz na trawę
Kosz na trawę wykonany z tworzywa sztucznego można łatwo opróżnić za pomocą specjalnego uchwytu, nie schodząc z fotela kierowcy. Konstrukcja w kształcie łyżki koparki zapewnia optymalne napełnianie, całkowite opróżnianie i bardzo łatwe czyszczenie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Jednopedałowy napęd kół
Ułatwiający manewrowanie traktorem ogrodowym STIHL jednopedałowy napęd kół. Umożliwia wygodną zmianę kierunku jazdy w przód i w tył za pomocą dźwigni ręcznej. Precyzyjną regulację prędkości ułatwia bardzo czuły na nacisk pedał. Oddzielny pedał hamulca zapewnia natychmiastowe zatrzymanie. (Zdj. poglądowe)


Elektromagnetyczne sprzęgło noża (EBC)
Możliwość swobodnego włączania i wyłączania noży zespołu tnącego na panelu obsługi w kokpicie dzięki elektromagnetycznemu sprzęgłu noża. (Zdj. poglądowe)


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyEVC 4.000 (Loncin)
Moc kW/KM8,2 kW / 11,1 KM
Pojemność skokowa cm³452
Max. powierzchnia trawnika - m2do 4000
Ciężar kosiarki kg203
Szerokość koszenia cm80
Wysokość koszenia mm35-90
Pojemność kosza l250
Promień skrętu m0,9
Rob. prędk. obr. U/min2 700
Pojemność zbiornika paliwa l6
Produkty powiązane
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna
ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna
349,00
ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna

ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna.

AGW 098 - Walec ogrodowy
AGW 098 - Walec ogrodowy
1359,00
AGW 098 - Walec ogrodowy

Walec ogrodowy o szerokości roboczej 99 cm

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RT 4082 Traktor ogrodowy
RT 4082 Traktor ogrodowy
Zapis do newslettera