Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RT 6127 ZL Traktor ogrodowy

6170 200 0030
(0) opinii
21290,00 24490,00 13
24490,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Traktor ogrodowy STIHL RT 6127 ZL to wydajne i precyzyjne narzędzie, idealne do pracy na rozległych trawnikach o powierzchni do 10 000 m². Wyposażony w silnik 2-cylindrowy i szerokość koszenia wynoszącą 125 cm, ten traktor ogrodowy umożliwia efektywną pielęgnację nawet w trudnych warunkach.

Komfort jazdy i łatwa obsługa to kluczowe cechy tego traktora ogrodowego. Wysoka szerokość koszenia i zsynchronizowany zespół tnący zapewniają stałą, wysoką jakość cięcia, a prosta regulacja wysokości koszenia umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji. Ergonomiczny kokpit oraz wyraźny, wysokokontrastowy wyświetlacz LCD pozwalają na łatwe monitorowanie istotnych informacji o urządzeniu.

Tempomat to funkcja dodatkowa, która zwiększa komfort pracy, umożliwiając automatyczną kontrolę prędkości traktora ogrodowego. Przełączanie noży zespołu tnącego z kokpitu na panelu obsługi oraz jednopedałowy napęd jazdy, pozwalający na płynną zmianę kierunku, to dodatkowe udogodnienia, które sprawiają, że praca staje się jeszcze bardziej efektywna.

Duży kosz na trawę o pojemności 350 litrów wykonany z tworzywa sztucznego ułatwia opróżnianie bez konieczności schodzenia z fotela. Traktor ogrodowy STIHL RT 6127 ZL to kompleksowe rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie efektywność, precyzję i komfort podczas pielęgnacji dużych obszarów trawiastych.

WYPOSAŻENIE STANDARDOWE:

Szerokie opony
Duże, szerokie opony chronią trawnik i zapewniają stabilność jazdy traktora ogrodowego STIHL. Opony nie powodują uszkodzenia trawy i prawie nie pozostawiają śladów. (Zdj. poglądowe)


Tempomat
Dla jeszcze większego komfortu jazdy tempomat można wygodnie włączyć, naciskając przycisk. Pozwala to automatycznie kontrolować prędkość traktora ogrodowego STIHL i kontynuować pracę bez wysiłku. (Zdj. poglądowe)


Wyświetlacz LCD
Dzięki wyraźnemu, wysokokontrastowemu wyświetlaczowi LCD zaprojektowanemu tak, aby pokazywać wszystkie ważne informacje dla kierowcy traktora. Wyświetlacz pokazuje następujące informacje: roboczogodziny, napięcie akumulatora, status kosza na trawę, poziom napełnienia zbiornika paliwa, kontrola ciśnienia oleju, obecność operatora na fotelu, załączony zespół tnący, tempomat, programowanie, elektromagnetyczne sprzęgło noża, komunikaty o błędach. (Zdj. poglądowe)


Zsynchronizowany zespół tnący.
Dzięki zsynchronizowanemu obrotowi noży, rozmieszczonych co 90 stopni, uzyskano optymalne doprowadzenie trawy do kanału wrzutowego zachowując jednocześnie ładny i równomierny wygląd skoszonej trawy. (Zdj. poglądowe


Hak holowniczy
Zintegrowany hak holowniczy pozwala na łatwe mocowanie przydatnego osprzętu, takiego jak wygodna przyczepa APU 300, która może być używana także jako taczka. (Zdj. poglądowe)


Regulacja wysokości koszenia
Dźwignia regulacji wysokości koszenia znajduje się bezpośrednio obok fotela kierowcy. Umożliwia płynne, indywidualne dostosowanie wysokości koszenia do aktualnych potrzeb w zakresie 1-8. (Zdj. poglądowe)


Solidna rama
Solidna konstrukcja ramy zapewnia wystarczającą stabilność i komfort jazdy. Zwarta konstrukcja traktora ogrodowego STIHL sprawdza się także w pracy z osprzętem, takim jak zestaw do odśnieżania. (Zdj. poglądowe)


Komfortowy fotel
Możliwości regulacji wysokości pozycji komfortowego, amortyzowanego fotela przez osobę kierującą, bez potrzeby użycia narzędzi. W ten sposób możliwa jest indywidualna adaptacja fotela do preferencji kierowcy. (Zdj. poglądowe)


Nisko położony próg
Ułatwione wejście i zejście z traktora dzięki obniżonemu progowi wejścia na fotel kierowcy. Traktory ogrodowe STIHL wyróżniają się także dużą ilością miejsca na nogi. (Zdj. poglądowe)


System zbierania trawy
System zbierania trawy po obu stronach zespołu tnącego wychwytuje także trawę znajdującą się na krawędzi pasa koszenia i doprowadza ją do noży. Umożliwia to bardzo precyzyjne koszenie narożników i krawędzi o małej szerokości. (Zdj. poglądowe)


Kosz na trawę
Kosz na trawę wykonany z tworzywa sztucznego można łatwo opróżnić za pomocą specjalnego uchwytu, nie schodząc z fotela kierowcy. Konstrukcja w kształcie łyżki koparki zapewnia optymalne napełnianie, całkowite opróżnianie i bardzo łatwe czyszczenie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Jednopedałowy napęd kół
Ułatwiający manewrowanie traktorem ogrodowym STIHL jednopedałowy napęd kół. Umożliwia wygodną zmianę kierunku jazdy w przód i w tył za pomocą dźwigni ręcznej. Precyzyjną regulację prędkości ułatwia bardzo czuły na nacisk pedał. Oddzielny pedał hamulca zapewnia natychmiastowe zatrzymanie. (Zdj. poglądowe)


Elektromagnetyczne sprzęgło noża (EBC)
Możliwość swobodnego włączania i wyłączania noży zespołu tnącego na panelu obsługi w kokpicie dzięki elektromagnetycznemu sprzęgłu noża. (Zdj. poglądowe)


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyEVC 8.000 (Loncin)
Moc kW/KM15,6 kW / 21,2 KM
Pojemność skokowa cm³764
Szerokość koszenia cm125
Wysokość koszenia mm30-110
Pojemność kosza l350
Promień skrętu m0,65
Rob. prędk. obr. U/min3 000
Pojemność zbiornika paliwa l9
Zawartość zbiornika l9
Produkty powiązane
Olej do silników 4-suwowych 10W-30
Olej do silników 4-suwowych 10W-30
27,00
Olej do silników 4-suwowych 10W-30

Olej silnikowy 10W-30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

AMK 127 - Zestaw do mulczowania 110 + 125 cm
AMK 127 - Zestaw do mulczowania 110 + 125 cm
339,00
AMK 127 - Zestaw do mulczowania 110 + 125 cm

Zestaw do mulczowania o szerokości koszenia 110 i 125 cm

ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna
ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna
349,00
ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna

ADL 012 - Ładowarka diagnostyczna.

AGW 098 - Walec ogrodowy
AGW 098 - Walec ogrodowy
1359,00
AGW 098 - Walec ogrodowy

Walec ogrodowy o szerokości roboczej 99 cm

ADF 500 - Deflektor
ADF 500 - Deflektor
599,00
ADF 500 - Deflektor

Wyposażenie do traktora ogrodowego serii T5 i T6

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RT 6127 ZL Traktor ogrodowy
RT 6127 ZL Traktor ogrodowy
Zapis do newslettera