Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

SH 86 Odkurzacz spalinowy

4241 011 0932
(0) opinii
1849,00 2099,00 12
2099,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Dmuchawa akumulatorowa STIHL BGA 60 to nowoczesne narzędzie, charakteryzujące się wysoką wydajnością i regulacją siły nadmuchu. Oferuje komfortową pracę przy minimalnym hałasie, dzięki czemu jest idealna do cichych miejsc w otoczeniu domu. Rurę nadmuchową można regulować, a metalowy pierścień na dyszy dodaje trwałości. Dzięki możliwości korzystania z różnych akumulatorów STIHL AK, w tym AK 30, dostępna jest pełna elastyczność podczas pracy. To narzędzie doskonale sprawdzi się do usuwania liści, trawy, papieru i innych zanieczyszczeń z powierzchni przydomowych.

Odkurzacz spalinowy ogrodowy STIHL SH 56 to przenośne narzędzie, które skutecznie poradzi sobie z odkurzaniem ogrodu. Działa płynnie, a dysza okrągła, nóż rozdrabniający i silnik 2-MIX sprawiają, że jest idealny do usuwania odpadów ogrodowych, zwłaszcza liści. W zestawie znajduje się również możliwość zastosowania jako dmuchawy, co zwiększa jego funkcjonalność.

Te narzędzia STIHL to doskonałe rozwiązania dla osób dbających o porządek w ogrodzie, zapewniając nie tylko efektywność, ale także komfort i wszechstronność w różnych zadaniach pielęgnacyjnych.

Silnik STIHL 2-MIX
Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.


System antywibracyjny STIHL
System antywibracyjny redukuje przenoszenie wibracji do minimum i zapewnia duży komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)


Ręczna pompa paliwowa
Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.


STIHL ElastoStart
Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.


Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stop
Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Odblokowanie następuje poprzez naciśnięcie przycisku stop za pomocą kciuka. Urządzenie jest automatycznie ponownie gotowe do pracy.Obsługa jednoręczna, miękki uchwyt
Ergonomiczna konstrukcja miękkiego uchwytu. Umożliwia łatwą i bezpieczną obsługę urządzeń - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym i pełnym gazem. Stanowi to duże udogodnienie szczególnie w przypadku długotrwałych zastosowań.
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Pojemność skokowa cm³27,2
Siła nadmuchu N15
Max. prędk. powietrza z dyszą okr. m/s89
Ciężar kg5,8
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)93
Poziom mocy akustycznej dB(A)106
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²2,5
Produkty powiązane
Olej do silników 2-suwowych HP Super
Olej do silników 2-suwowych HP Super
12,50
Olej do silników 2-suwowych HP Super

Doskonałe właściwości smarne i wyjątkowo czyste spalanie

Olej do silników 2-suwowych HP
Olej do silników 2-suwowych HP
10,50
Olej do silników 2-suwowych HP

Doskonałe właściwości smarne

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

SH 86 Odkurzacz spalinowy
SH 86 Odkurzacz spalinowy
Zapis do newslettera