Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 443 Kosiarka spalinowa bez napędu

6338 011 3406
(0) opinii
1599,00 1739,00 8
1739,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka spalinowa STIHL RM 443, o szerokości cięcia 41 cm, to doskonałe narzędzie dla ogrodników pragnących efektywnie koszyć i łatwo manewrować na średniej wielkości trawnikach. Wyposażona w praktyczne detale, ta kosiarka ułatwia codzienną pielęgnację ogrodu.

Zawiasowy, łatwy do opróżnienia kosz na trawę o pojemności umożliwiającej efektywne koszenie bez częstego opróżniania. Dodatkowo, wskaźnik poziomu zapełnienia pozwala monitorować stan kosza, co eliminuje niepotrzebne przestoje.

Centralna regulacja wysokości koszenia, dostępna w sześciu stopniach, umożliwia precyzyjne dostosowanie długości trawy w zakresie od 25 do 75 mm. To elastyczne rozwiązanie, które pozwala uzyskać pożądany efekt estetyczny trawnika.

Kosiarka STIHL RM 443 może być łatwo przekształcona w urządzenie mulczujące dzięki dostępnemu wyposażeniu dodatkowemu. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać dodatkowe korzyści z pielęgnacji trawnika.

Składany uchwyt i kosz na trawę umożliwiają optymalizację miejsca podczas transportu i przechowywania urządzenia. To istotne dla osób, które cenią sobie porządek i funkcjonalność w garażu lub szopie.

Podsumowując, kosiarka spalinowa STIHL RM 443 to nie tylko efektywność, ale także wygoda i funkcjonalność, które sprawią, że pielęgnacja trawnika stanie się prostsza i bardziej satysfakcjonująca.

Wyposażenie standardowe:

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem

Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt z regulacją wysokości
Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z tworzywa sztucznego
Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV. (Zdj. poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.Zatrzask Quick Fix
Zatrzaski Quick Fix umożliwiają łatwe i szybkie złożenie uchwytu. W ten sposób można bez użycia narzędzi kompaktowo złożyć uchwyt lub przygotować go do użytku. (Zdj. poglądowe)Supermiękki uchwyt
DO WYGODNEGO KOSZENIA TRAWNIKA. Przyjemny w dotyku, ergonomiczny, supermiękki uchwyt zapewnia ochronę ramion podczas koszenia trawnika, ponieważ wszelkie pojawiające się wibracje są amortyzowane. (Zdj.poglądowe)Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.
Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza. 


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 200
Moc kW/KM2,1 kW / 2,8 KM
Pojemność skokowa cm³139
NapędBrak napędu
Ciężar kosiarki kg25
Szerokość koszenia cm41
Wysokość koszenia mm25-75
Regulacja wysokości koszenia6-fach (zentral)
Pojemność kosza l55
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)80
Poziom mocy akustycznej dB(A)93
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²4,4
Produkty powiązane
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm
234,00
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm

AMK 039 - zestaw do mulczowania

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 443 Kosiarka spalinowa bez napędu
RM 443 Kosiarka spalinowa bez napędu
Zapis do newslettera