Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 448 PC Kosiarka spalinowa z napędem

6358 011 3473
(1) opinii
2249,00 2449,00 8
2449,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Wydajna kosiarka spalinowa STIHL RM 448 PC to narzędzie zapewniające doskonałe efekty koszenia przy zachowaniu maksymalnej wygody. Z ergonomicznym pojedynczym uchwytem kierującym praca staje się nie tylko efektywna, ale także komfortowa.

Szerokość koszenia wynosząca 46 cm sprawia, że kosiarka idealnie nadaje się do obsługi średniej wielkości trawników. Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm umożliwia dostosowanie narzędzia do różnych warunków trawnika oraz indywidualnych oczekiwań użytkownika.

Mocny silnik kosiarki gwarantuje, że poradzi sobie ona doskonale na trawnikach o średniej wielkości. To narzędzie, które charakteryzuje się nie tylko wydajnością, ale także solidnością wykonania, co sprawia, że jest ono niezastąpione w codziennej pielęgnacji ogrodu.

Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 PC może zostać przezbrojona na kosiarkę z odpowiednim zestawem do mulczowania, co zwiększa jej funkcjonalność. Kosz na trawę o pojemności 55 litrów jest łatwo otwierany i opróżniany, co pozwala na efektywne i szybkie koszenie.

Składany uchwyt i kosz na trawę umożliwiają optymalizację miejsca podczas transportu i przechowywania, co jest istotne dla osób, które cenią sobie porządek i funkcjonalność w garażu lub szopie.

Dodatkowym atutem kosiarki jest odprowadzenie powietrza i kurzu w kierunku podłoża, co wpływa na utrzymanie narzędzia w dobrej kondycji oraz zminimalizowanie ryzyka przegrzewania się silnika.

Podsumowując, kosiarka spalinowa STIHL RM 448 PC to nie tylko wydajność, ale także wygoda, solidność i wszechstronność, które sprawią, że pielęgnacja trawnika stanie się prostsza i bardziej efektywna.

Wyposażenie standardowe:

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Pojedynczy uchwyt kierujący
Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 300
Moc kW/KM2,6 kW / 3,5 KM
Pojemność skokowa cm³166
Napęd3,5 km/h
Ciężar kosiarki kg29
Szerokość koszenia cm46
Wysokość koszenia mm25-75
Regulacja wysokości koszenia6-fach (zentral)
Pojemność kosza l55
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)83
Poziom mocy akustycznej dB(A)96
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²4,4
Produkty powiązane
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm
259,00
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm

AMK 048 - zestaw do mulczowania

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Opinie
Fajna kosiarka, szybka dostawa, dobra cena, fachowe doradztwo, wszystko jest ok, polecam...
Zbycho Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 19 września 2023
Odpowiedź sklepu: Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z naszej kosiarki. Szybka dostawa, dobra cena i fachowe doradztwo to dla nas priorytet. Dziękujemy za rekomendację!
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 448 PC Kosiarka spalinowa z napędem
RM 448 PC Kosiarka spalinowa z napędem
Zapis do newslettera