Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 448 TC Kosiarka spalinowa z napędem

6358 011 3425
(0) opinii
2099,00 2299,00 9
2299,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TC to doskonałe połączenie wysokiej wydajności koszenia z komfortowym prowadzeniem. Z szerokością koszenia wynoszącą 46 cm, idealnie sprawdzi się do obsługi trawników o średniej wielkości. Lekka, a jednocześnie wytrzymała obudowa polimerowa sprawia, że praca w ogrodzie staje się niezwykle komfortowa.

Mocny silnik, 1-biegowy napęd na koła oraz system łatwego startu zapewniają, że praca przy użyciu kosiarki RM 448 TC jest nie tylko efektywna, ale także przyjemna. To narzędzie, które sprosta nawet bardziej wymagającym zadaniom.

Prosty i wygodny system sterowania kosiarki to kolejna cecha wyróżniająca ten model. Pojedynczy uchwyt kierujący gwarantuje komfortowe prowadzenie podczas koszenia trawnika oraz łatwe wyjmowanie kosza na trawę.

Dzięki centralnej sześciostopniowej regulacji wysokości koszenia użytkownik może równomiernie skosić trawnik, dostosowując się do różnych warunków i oczekiwań estetycznych. To elastyczne rozwiązanie, które pozwala uzyskać pożądany efekt koszenia.

Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TC może być dodatkowo wyposażona w specjalny zestaw mulczujący, co dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać dodatkowe korzyści z pielęgnacji trawnika.

Podsumowując, kosiarka STIHL RM 448 TC to nie tylko efektywność, ale także wygoda i wszechstronność, które sprawią, że pielęgnacja trawnika stanie się prostsza i bardziej satysfakcjonująca.

Wyposażenie standardowe:

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)Pojedynczy uchwyt kierujący
Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)

Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 200 C
Moc kW/KM2,1 kW / 2,8 KM
Pojemność skokowa cm³139
Napęd3,5 km/h
Ciężar kosiarki kg28
Szerokość koszenia cm46
Wysokość koszenia mm25-75
Regulacja wysokości koszenia6-fach (zentral)
Pojemność kosza l55
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)82
Poziom mocy akustycznej dB(A)95
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²3,8
Produkty powiązane
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm
259,00
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm

AMK 048 - zestaw do mulczowania

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 448 TC Kosiarka spalinowa z napędem
RM 448 TC Kosiarka spalinowa z napędem
Zapis do newslettera