Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 448 TX Kosiarka spalinowa z napędem

6358 011 3435
(1) opinii
1839,00 1999,00 8
1849,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka spalinowa STIHL RM 448 TX to niezawodne narzędzie zapewniające szybką i sprawną pielęgnację trawników, zwłaszcza na średnich powierzchniach. Z szerokością cięcia wynoszącą 46 cm gwarantuje skuteczność koszenia nawet większych obszarów.

Centralna, 6-stopniowa regulacja wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji i warunków trawnika. Dzięki temu użytkownik może łatwo uzyskać pożądany efekt estetyczny trawnika.

Miękki uchwyt z regulacją wysokości oraz napęd na koła zostały stworzone z myślą o wygodzie i ergonomii obsługi. To rozwiązania, które sprawiają, że praca staje się łatwiejsza, a użytkownik może cieszyć się komfortem koszenia.

Pojemny, 55-litrowy kosz na trawę z zintegrowanym znacznikiem poziomu zapełnienia eliminuje konieczność częstego opróżniania. To praktyczne rozwiązanie przyspiesza proces koszenia, pozwalając użytkownikowi skupić się na efektywnej pielęgnacji trawnika.

Kosiarka STIHL RM 448 TX może być łatwo przekształcona w urządzenie mulczujące dzięki dostępnemu wyposażeniu dodatkowemu. To elastyczne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uzyskać dodatkowe korzyści z pielęgnacji trawnika.

Dodatkowo, składany uchwyt i kosz na trawę sprawiają, że kosiarka jest łatwa do transportu i przechowywania, zajmując minimalną ilość miejsca. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i funkcjonalność podczas użytkowania kosiarki.

Wyposażenie standardowe:

Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)Uchwyt z regulacją wysokości
Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z tworzywa sztucznego
Lekka obudowa z tworzywa sztucznego łączy w sobie wysoką wytrzymałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, temperaturę i promieniowanie UV. (Zdj. poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Zatrzask Quick Fix
Zatrzaski Quick Fix umożliwiają łatwe i szybkie złożenie uchwytu. W ten sposób można bez użycia narzędzi kompaktowo złożyć uchwyt lub przygotować go do użytku. (Zdj. poglądowe)


Supermiękki uchwyt
DO WYGODNEGO KOSZENIA TRAWNIKA. Przyjemny w dotyku, ergonomiczny, supermiękki uchwyt zapewnia ochronę ramion podczas koszenia trawnika, ponieważ wszelkie pojawiające się wibracje są amortyzowane. (Zdj.poglądowe)


Trwałe kółka
Wyjątkowo wytrzymałe, mocne kółka. Wyprofilowane pod kątem stabilności trakcji i kierunku jazdy.


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 200
Moc kW/KM2,1 kW / 2,8 KM
Pojemność skokowa cm³139
Napęd3,5 km/h
Ciężar kosiarki kg27
Szerokość koszenia cm46
Wysokość koszenia mm25-75
Regulacja wysokości koszenia6-fach (zentral)
Pojemność kosza l55
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)82
Poziom mocy akustycznej dB(A)95
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²5
Produkty powiązane
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm
259,00
AMK 048 - zestaw do mulczowania, szer. 46 cm

AMK 048 - zestaw do mulczowania

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Opinie
Już po kilku dniach użytkowania sprzętu STIHL, wiem, że to był trafiony wybór.
Rambo 3 Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 14 kwietnia 2024
Odpowiedź sklepu: To świetnie słyszeć! Dziękujemy za Twoją opinię i życzymy dalszej przyjemności z użytkowania naszego sprzętu.
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 448 TX Kosiarka spalinowa z napędem
RM 448 TX Kosiarka spalinowa z napędem
Zapis do newslettera