Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 448 V Kosiarka spalin. napęd Vario - model 2024

WB41 011 3415
(0) opinii
2729,00 2999,00 9
2469,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu

🌿 STIHL RM 448 V: Kosiarka Spalinowa z Napędem Vario, Funkcją Mulczowania i Wyrzutem Bocznym dla Średnich Trawników 🌿


Dzięki kosiarce STIHL RM 448 V wymagający użytkownik prywatny może bardzo komfortowo pielęgnować ogrody średniej wielkości. Jeśli chcesz dostosować prędkość koszenia swojej kosiarki do własnych preferencji lub do warunków trawnika, to ta kosiarka z płynną regulacją napędu na koła Vario jest właściwym wyborem. Możesz uruchomić silnik przy minimalnym wysiłku dzięki funkcji łatwego uruchamiania. Standardowe wyposażenie w nóż wielofunkcyjny, zintegrowaną funkcję mulczowania i wyrzut boczny kosiarka nadaje się do koszenia, jak i mulczowania. Możesz kosić standardowo lub rozprowadzić pokos po trawniku przez wyrzut boczny.

Szerokość koszenia 46 cm, lekkobieżne koła i lekka polimerowa obudowa zapewniają kosiarce STIHL RM 448 V wysoką zwrotność. Wygodna kierownica z regulacją wysokości zapewnia wygodne i ergonomiczne koszenie. Centralnie umieszczona, siedmiostopniowa regulacja wysokości koszenia jest łatwa w obsłudze i umożliwia koszenie na wysokości od 20 mm do 100 mm. Pojemnik na trawę o pojemności 52 l składa się w celu szybkiego i łatwego opróżniania i jest wyposażony we wskaźnik poziomu napełnienia, który pokazuje, kiedy należy opróżnić kosz.
 

🛠️Pojedynczy uchwyt kierujący:

Wygodny uchwyt kierujący jest zamontowany tylko z jednej strony kosiarki, co ułatwia wyjmowanie kosza na trawę. Wysokość uchwytu kierującego można regulować, dzięki czemu koszenie trawnika jest wygodne i ergonomiczne. Ustawienie go na żądanej wysokości odbywa się bez użycia narzędzi. Dzięki składanemu uchwytowi kierującemu kosiarkę można transportować i przechowywać, wykorzystując do tego celu niewielką przestrzeń.
 

🗑️ Innowacyjny kosz na trawę:

Kosiarka jest wyposażona w składany kosz na ściętą trawę, dzięki czemu opróżnianie go jest wyjątkowo łatwe. Wskaźnik poziomu napełnienia sygnalizuje odpowiedni moment na opróżnienie kosza. Przepływ powietrza zapewnia dobre wypełnienie podczas koszenia, dzięki czemu można optymalnie wykorzystać jego pojemność. Boczne listwy kosza odprowadzają powietrze w kierunku podłoża, chroniąc użytkownika przed wirującymi zabrudzeniami.
 

🧭 Trwałe kółka:

Dzięki solidnym i trwałym lekko toczącym się kołom można łatwo i bez wysiłku utrzymać tor jazdy podczas koszenia trawnika. Lekko toczące się koła są łatwe w manewrowaniu dzięki specjalnemu profilowi, co umożliwia staranną i wygodną pielęgnację trawnika.
 

⚙️ Napęd Vario:

Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika.
 

🚀 Silnik z systemem łatwego rozruchu:

Rozruch zarówno na zimno, jak i na ciepło: Dzięki silnikowi z systemem łatwego rozruchu uruchomienie urządzenia jest łatwe, niezawodne i wymaga minimalnego wysiłku.
 

🌿 Funkcja mulczowania:

Funkcja mulczowania pozwala zaoszczędzić na usuwaniu ściętej trawy i naturalnie nawozić trawnik. Podczas mulczowania skoszona trawa jest rozdrabniana na cząstki przez noże mulczujące i równomiernie rozprowadzana na darni.
 

🌾 Koszenie z wyrzutem bocznym:

Koszenie z wyrzutem bocznym pozwala na szybkie koszenie dużych trawników, ponieważ ścinki są transportowane bezpośrednio na trawnik i nie jest wymagane opróżnianie kosza.
 

💪 Polimerowa obudowa:

Wyjątkowo wytrzymała obudowa polimerowa jest odporna na działanie benzyny i chroni blok silnika przed promieniowaniem UV. Wysokiej jakości tworzywo sztuczne jest również wyjątkowo lekkie.
 

📏 Centralna regulacja wysokości koszenia:

Wysokość koszenia trawnika można regulować płynnie w kilku krokach. Skala wskazuje bieżącą wysokość. Centralna regulacja wysokości koszenia umożliwia optymalne dostosowanie koszenia do danego trawnika.
 

🔪 Nóż wielofunkcyjny:

Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.
 
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 300.1
Moc kW/KM2.6 kW / 3.5 KM
Pojemność skokowa cm³166 cm³
Napęd2,4 - 4,2 km/h
Ciężar kosiarki kg32
Szerokość koszenia cm46
Wysokość koszenia mm20 - 100
Regulacja wysokości koszenia7-stopniowa (centralna)
Pojemność kosza l52
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)82
Poziom mocy akustycznej dB(A)96
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²4,4 m/s²
Produkty powiązane
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 448 V Kosiarka spalin. napęd Vario - model 2024
RM 448 V Kosiarka spalin. napęd Vario - model 2024
Zapis do newslettera