Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 545 VM Kosiarka spalinowa z napędem Vario

6340 011 3434
(0) opinii
2999,00 3349,00 10
3181,54 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM z napędem Vario, posiadająca funkcję mulczowania, to idealne narzędzie do obsługi trawników średniej wielkości. Duży, 60-litrowy kosz ze zintegrowanym znacznikiem zapełnienia zapewnia długi okres pracy bez konieczności częstego opróżniania kosza.

Centralna, 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia umożliwia równomierne przycięcie trawy na żądaną wysokość w zakresie od 25 do 80 mm. To elastyczne rozwiązanie, które pozwala dostosować pielęgnację trawnika do indywidualnych preferencji.

Składany komfortowy uchwyt nie tylko optymalizuje transport i przechowywanie urządzenia, ale także sprawia, że korzystanie z kosiarki jest wygodne i ergonomiczne.

Dodatkowo, kosiarka RM 545 VM wyposażona jest w napęd Vario, co oznacza, że użytkownik ma możliwość dostosowania prędkości do warunków terenu, co zwiększa kontrolę nad narzędziem.

Funkcja mulczowania to kolejny atut tego modelu, umożliwiająca naturalne nawożenie trawnika przez rozdrobnienie kosiarką pokosu i jego rozłożenie na powierzchni trawnika.

Podsumowując, kosiarka spalinowa STIHL RM 545 VM to nie tylko efektywność, ale także wygoda, funkcjonalność i zaawansowane rozwiązania, które sprawią, że pielęgnacja trawnika stanie się prostsza i bardziej satysfakcjonująca.

Wyposażenie standardowe:

Napęd Vario
Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika. (Zdj. poglądowe)


Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)


Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Obudowa z polimeru
Jednoelementowa obudowa kosiarek STIHL wykonana jest z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru odpornego działanie wysokich temperatur i promieniowania UV.


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Uchwyt z regulacją wysokości
Regulowana wysokość uchwytu kosiarki STIHL znacznie poprawia komfort pracy dostosowując wysokość tak, by można było obsługiwać ją w wygodnej pozycji. Wysokość może być ustawiona na kilku poziomach zapewniając ergonomiczne koszenie przy zachowaniu stabilności kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Nóż łopatkowy
Nóż łopatkowy zapewnia bardzo równe i ładne ścinanie trawy i optymalne wypełnienie kosza na trawę. Jest to możliwe do osiągnięcia, ze względu na bardzo silny strumień powietrza generowany przez nóż w aerodynamicznej obudowie. Trawa jest unoszona przed cięciem, dzięki czemu jest równo ścinana, a następnie wdmuchiwana do kosza zbierającego dzięki zintegrowanemu i wydajnemu systemowi kierowania powietrza.


Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień


 
Infolinia techniczna dla naszych klientów:
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

 
Dane techniczne
Silnik spalinowyLoncin EVC 300
Moc kW/KM2,6 kW / 3,5 KM
Pojemność skokowa cm³166
Napęd2,2 - 3,8 km/h
Ciężar kosiarki kg30
Szerokość koszenia cm43
Wysokość koszenia mm25-80
Regulacja wysokości koszenia7-fach (zentral)
Pojemność kosza l60
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)80
Poziom mocy akustycznej dB(A)94
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²5,3
Produkty powiązane
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm
234,00
AMK 043 - zestaw do mulczowania, szer. 41 cm

AMK 039 - zestaw do mulczowania

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 545 VM Kosiarka spalinowa z napędem Vario
RM 545 VM Kosiarka spalinowa z napędem Vario
Zapis do newslettera