Powered by Smartsupp
Do darmowej dostawy brakuje

RM 650 V Kosiarka spalinowa z napędem Vario

6364 011 3401
(1) opinii
3699,00 4099,00 10
4099,00 zł
Oblicz ratę
Opis produktu
Praca w ogrodzie stanie się prostsza dzięki kosiarce spalinowej STIHL RM 650 V. Z szerokością cięcia wynoszącą 48 cm, urządzenie idealnie sprawdza się do pielęgnacji większych trawników. Innowacyjny napęd Vario umożliwia dostosowanie prędkości pracy do indywidualnych preferencji, zapewniając płynną zmianę tempa koszenia bez wpływu na obroty silnika Kohler.

Centralna 7-stopniowa regulacja wysokości koszenia pozwala dostosować długość trawy do własnych upodobań, zapewniając równomierne cięcie trawnika. Ergonomiczny, pojedynczy uchwyt z regulacją wysokości sprawia, że obsługa kosiarki jest komfortowa i dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Wyposażona w 70-litrowy kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia, kosiarka STIHL RM 650 V minimalizuje konieczność częstego opróżniania kosza, umożliwiając nieprzerwane koszenie trawnika. To praktyczne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie efektywność i wygodę pracy.

Podsumowując, kosiarka spalinowa STIHL RM 650 V to nie tylko efektywność, ale także innowacyjność, wygoda obsługi i solidność, które sprawią, że pielęgnacja większych trawników stanie się prostsza i bardziej satysfakcjonująca.

Wyposażenie standardowe:

Funkcja mulczowania
Funkcja mulczowania w kosiarce STIHL umożliwia dłuższą pracę bez potrzeby opróżniania kosza na trawę. Ostrze do mulczowania tnie trawę na bardzo drobne kawałeczki, po czym spada ona na darń oddając do gleby cenne substancje odżywcze oraz wilgoć. (Zdj. poglądowe)


Napęd Vario
Napęd Vario umożliwia kosiarkom STIHL indywidualne dostosowywanie prędkości do warunków i osobistych preferencji. Zmiany prędkości dokonać można bezpośrednio przy użyciu dźwigni umieszczonej na uchwycie kierującym, bez zmiany prędkości obrotowej silnika. (Zdj. poglądowe)


Silnik z systemem łatwego rozruchu (ReadyStart)
Dzięki technologii ReadyStart silnik kosiarki spalinowej STIHL uruchamia się niezawodnie, przy minimalnym wysiłku i w każdej temperaturze. (Zdj. poglądowe)Składany uchwyt
Dzięki składanemu uchwytowi, kosiarki STIHL można z łatwością transportować i oszczędzać miejsce podczas przechowywania kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Składany kosz na trawę ze wskaźnikiem zapełnienia
Dzięki mechanizmowi rozkładania kosza na trawę można łatwo go otworzyć i opróżnić. Boczne szczeliny wentylacyjne skierowane są do dołu. Trawa i pył, które wydostają się z kosza wdmuchiwane są w glebę. (Zdj. poglądowe)


Koła z bieżnikiem
Koła kosiarek STIHL są wyjątkowo wytrzymałe i trwałe. Aby w łatwy sposób manewrować urządzeniem koła wyposażone zostały w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki. (Zdj. poglądowe)


Uchwyt transportowy
Ta kosiarka STIHL wyposażona jest w ergonomiczne uchwyty służące do przenoszenia. Ułatwiają transport urządzenia. Uchwyty mogą służyć także jako ucha do mocowania kosiarki za pomocą pasa transportowego podczas przewożenia. (Zdj. poglądowe)


Obudowa aluminiowa
Kosiarki do trawy STIHL z aluminiową obudową charakteryzują się wysoką wytrzymałością i stosunkowo niską wagą. Dodatkowo lakierowane proszkowo powierzchnie obudowy są odporne na działanie paliwa i korozję i przez długi czas zachowują ładny wygląd. (Zdj. poglądowe)


Centralna regulacja wysokości koszenia
Centralna regulacja wysokości koszenia nie wymaga wysiłku ze względu na wspomaganie sprężynowe. Wybrany stopień wysokości koszenia można ustawić w prosty sposób i jest on pokazany na skali.


Innowacyjny kosz na trawę
Dzięki otworom wentylacyjnym skierowanym do dołu oraz zamkniętej pokrywie kosza skoszona trawa i kurz nie przedostają się do góry, co pozwala utrzymać urządzenie w czystości. Zintegrowany wskaźnik napełnienia informuje o konieczności opróżnienia kosza na trawę. Dwuelementowa budowa kosza ułatwia jego otwieranie i opróżnianie.


Pojedynczy uchwyt kierujący
Komfortowy składany uchwyt umożliwia ergonomiczną pracę poprzez możliwość indywidualnego dostosowania pojedynczego uchwytu do wzrostu użytkownika. Składany uchwyt ułatwia także wyjmowanie kosza na trawę. (Zdj. poglądowe)


Nóż wielofunkcyjny
Dzięki specjalnemu nożowi wielofunkcyjnemu trawa jest stopniowo cięta i rozdrabniana wewnątrz obudowy. Podczas korzystania z kosza na trawę skoszony materiał jest skutecznie transportowany do kosza. Podczas mulczowania skoszona, rozdrobniona trawa jest rozrzucana z powrotem bezpośrednio na trawnik jako nawóz, dzięki czemu dostarcza bardzo ważne składniki odżywcze i wilgoć.


Napęd kół.
Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień
⚙️ Infolinia techniczna dla naszych klientów ⚙️
883 376 707
(Infolinia czynna Pn-Pt 8-17 Sobota 9-14)
Fachowa pomoc w zakresie technicznych kwestii związanych z naszymi produktami.

Dane techniczne
Silnik spalinowyKohler XT775 OHV SC
Moc kW/KM2,6 kW / 3,5 KM
Pojemność skokowa cm³173
Napęd2,6 - 4,6 km/h
Ciężar kosiarki kg45
Szerokość koszenia cm48
Wysokość koszenia mm25-85
Regulacja wysokości koszenia7-fach (zentral)
Pojemność kosza l70
Rob. prędk. obr. U/min2.800
Poziom ciśnienia akustycznego dB(A)81
Poziom mocy akustycznej dB(A)96
Wartość drgań - strona lewa/prawa, m/s²3,8
Produkty powiązane
ACK 050 - nóż łopatkowy, szer. 48 cm
ACK 050 - nóż łopatkowy, szer. 48 cm
189,00
ACK 050 - nóż łopatkowy, szer. 48 cm

szer. kosz.: 48 cm, do modeli serii 6

Olej do silników 4-suwowych SAE 30
Olej do silników 4-suwowych SAE 30
23,50
Olej do silników 4-suwowych SAE 30

Olej silnikowy SAE 30: Idealne smarowanie narzędzi ogrodniczych

Opinie
Każdy, kto szuka niezawodnego narzędzia, powinien zainwestować w sprzęt STIHL.
Stihlowo zakręcony Zweryfikowany kupujący Opinia dodana 25 marca 2024
Odpowiedź sklepu: Dokładnie tak! RM 650 V to kosiarka spalinowa idealna dla tych, którzy oczekują niezawodności. Dziękujemy za zaufanie.
Powiadom o dostępności

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym magazynie

RM 650 V Kosiarka spalinowa z napędem Vario
RM 650 V Kosiarka spalinowa z napędem Vario
Zapis do newslettera